Další funkce kalendáře

V okamžiku kdy máte plán hotov, oznámili jste jej zaměstnancům a už se jím nepotřebujete zabývavat, na řadu přicházejí další funkce, které náš kalendář nabízí. Jedná se například o hledání, tisk a export a statistiky.

Tyhle funkce najdete v horní části karty "kalendář" vpravo.

Hledání

Funkci hledání můžete využít pokud potřebujete rychle ukázat určitý druh směny, řetězec směn nebo zaměstnance. Systém Vám požadovaný údaj vysvítí.

Filtr

Pomocí filtrů si můžete z kalendáře schovat zaměstnance, bloky směn nebo pozic, lokality atd. To co vyberete se schová. Poskytne Vám to tedy lepší přehlednost nad menšími úseky kalendáře tak aby se Vám s ním pracovalo pohodlně. Aktivní filtr poznáte podle svítícího čísla a filtry se dají kombinovat.

Varování

Varování zákoníku práce jsou pouze aktivní pokud máte aktivní modul zákoník práce. Zde najdete přehled o tom, které směny jsou naplánovány v konfliktu se ZP. Varování můžete samozřejmě vypnout.

Tisk a export

Vytiskněte si kalendář nebo seznam směn do formátu .xls nebo .pdf. Pro více informací navštivte tento článek.

Statistiky

Stisknutím tlačítka "statistiky" se Vám pod kalendářem směn zobrazí statistiky o Vašich naplánovaných směnách, hodinách a nedostupnostech. Změnou zobrazení nebo kliknutím na roletky si ve statistikách můžete různě filtrovat (více informací zde).

Pomohl Vám tento článek? Děkujeme za zpětnou vazbu. Objevil se problém při odesílání zpětné vazby.

Stále potřebujete pomoct? Kontaktujte nás Kontaktujte nás