Komunikace

Věříme, že včasná a rychlá komunikace je klíč k úspěchu a oboustranné spokojenosti zaměstnance i zaměstnavatele. Neustálá nutnost komunikovat nový plán směn, změny nebo požadavky o zrušení nebo výměnu směn dokáží rozhodit denní plán nejednoho zaměstnance. 

Oznamujete pouze těm, kterých se to týká

S námi zvládnete pomocí jednoho pokynu komunikovat veškeré informace najednou. Ať už kolektivně všem zaměstnancům nebo jen případné změny některým. Nemusíte mít strach, že budete neustále zahlcovat své zaměstnance informacemi.

Zrušení a výměny směn

Náš systém dokáže komunikovat s jeho uživateli nezávisle na nutnosti kontaktovat manažera jako první. Každý Váš zaměstnanec může sám o sobě iniciovat výměnu směny.  Oběma stranám tudíž odpadá nutnost kontaktovat další zaměstnance s prosbou o pomoc protože systém si sám vyhodnotí, kdo jsou vhodní zástupci a sám je kontaktuje a počká na jejich odpovědi. Na manažerovi potom bude jen tuto výměnu potvrdit. 

Komunikační kanál podle Vás

Náš systém komunikace je nastaven tak, aby jste si mohli vybrat, který komunikační kanál je Vám nejpřirozenější a tudíž pro Vás bude primární. Vycházíme vstříc jak zaměstnancům zvyklým na emailovou komunikaci, tak i na generaci, která je zvyklejší na rychlejší způsob komunikace prostřednictvím Facebook Messengeru nebo naší mobilní aplikaci Nezávisle na těchto třech kanálech můžete spravovat své směny i nedostupnosti v systému, jak ve svém kalendáři tak i v notifikačním centru.

Na vyžádání jsme schopní Váš systém propojit i s mobilními sítěmi a umožnit Vám tak zaměstnancům posílat SMS nebo komunikovat přes další mobilní aplikace jako je například WhatsApp nebo Viber.

Pomohl Vám tento článek? Děkujeme za zpětnou vazbu. Objevil se problém při odesílání zpětné vazby.

Stále potřebujete pomoct? Kontaktujte nás Kontaktujte nás