Komunikace směn

Jedna z klíčových benefitů našeho systému pro Vás jako zaměstnance, je způsob komunikace. Každý jsme jiný a každý používáme jiné komunikační kanály. S námi máte na výběr z několika způsobů, jak s Vámi systém bude komunikovat, protože chceme aby pro Vás byla komunikace přirozená. Upozornění, která Vám od systému budou chodit budou buď informativní, a nebo budou potřebovat Vaši reakci. 

Náš systém Vás bude informovat o událostech jako:

  • nový plán směn - Váš manažer zveřejnil nový plán směn na týden/měsíc
  • informace o žádosti o výměnu směny - pokud zažádáte o výměnu/odebrání směny, systém Vás následovně bude o procesu
  • změna Vaší stávající směny - pokud manažer změní čas Vaší směny
  • nabídka volných směn - v okamžiku kdy některý z Vašich kolegů potřebuje vyměnit směnu nebo se objeví nová směna, budete mít možnost se o tuhle směnu přihlásit na jeden klik

Komunikace přes email

Systém Vám bude posílat všechny informace výše zmíněné na email, pod kterým jste v systému zaregistrováni. Při každé aktualizaci plánu Vám zašle seznam nových směn, nebo upozornění na změnu směny. Pokud budete vyhodnocen jako vhodný náhradník uvolněných směn, budete moci kliknutím v emailu dát vědět zda-li o směnu stojíte, ale proces výměny Vaší vlastní směny pomocí emailu vyvolat nemůžete.

Zaměstnanecký kalendář

Zaměstnanecký kalendář je místo, kde máte všechny své informace pohromadě. Jasně vidíte, kdy do práce nemůžete, kdy máte naplánovanou směnu a na jaké pozici, kdy máte volno. Taktéž zde můžete vidět volné směny k obsazení, nebo která z Vašich směn je momentálně v procesu výměny. Na každou výzvu systému zde můžete reagovat pomocí kliknutí na danou směnu. 

Jednotlivé směny můžou mít různé symboly:

Vaše naplánovaná směna:

Vaše směna ve výměně:

Nabídnutá směna v době, kdy jste nedostupní:

Nabídnutá směna v době Vašeho volna:

Vaše směna v jiném podniku:

Nedostupnost:

Dostupnost:

Pomohl Vám tento článek? Děkujeme za zpětnou vazbu. Objevil se problém při odesílání zpětné vazby.

Stále potřebujete pomoct? Kontaktujte nás Kontaktujte nás